Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stojaki z doniczką - Doniczki i osłonki na stojaku

( ilość produktów: 108 )

DONICZKA NA STOJAKU

Ozdobne osłonki na doniczki umieszczone na specjalnych stojakach to bardzo praktyczny i estetyczny sposób na umieszczenie we wnętrzu ulubionych roślin. Osłonki stosujemy dla ochrony podłoża przed wilgocią donic, a przede wszystkim dla zwiększenia estetyki - w przeciwieństwie do donic, w których sprzedawane są rośliny, osłonki są bardzo dekoracyjne i niezwykle efektownie wyglądają. Osłonki, swego rodzaju pokrowce na doniczki, spotkamy w wielu rozmiarach, stylach, kolorach, a także formach. Osłonki na stojaku są szczególną formą, tworząc w istocie samodzielny mebel, rodzaj kwietnika, w którym nie ma podstawek, lecz osłony całkowicie okrywające doniczki. Osłonki na stojakach składają się z ozdobnego pojemnika, do którego wkłada się doniczkę, oraz stelaża, w którym ten pojemnik jest umieszczony. Stojaki są różnej wysokości - od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów - i pozwalają odpowiednio wyeksponować roślinę stwarzając także dystans dla roślin z długimi pędami. Doniczki na stojaku zazwyczaj są pojedyncze, możemy jednak spotkać zestawy - komplety osłonek na stojakach o różnych rozmiarach i wysokościach, co pozwala na tworzenie ciekawych, efektownych kompozycji.

DEKORACYJNE OSŁONKI NA STOJAKU

Osłonki na doniczki na stojakach są rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym wizualnie, efektownym i prestiżowym. Spory wybór osłonek zaprojektowanych w różnych stylach i formach pozwala na dobranie modelu, który będzie zgodny z charakterem naszego wnętrza. Osłonki na doniczki są wykonane z różnych materiałów ? ceramiki, metalu, tworzywa sztucznego, wikliny. Stelaże osłonek są najczęściej metalowe, choć można spotkać również drewniane. Doniczki na stojaku metalowym są wyjątkowo gustowne, stelaż z metalu wykończonego farbą proszkową jest trwały i stabilny, a jednocześnie wizualnie lekki, ma się wrażenie, jakby doniczka unosiła się w powietrzu prezentując piękną roślinę. Korzystając z dużej palety osłonek na stojakach w sklepie czarnyjelen.pl możemy wybrać osłonki duże i mniejsze, białe, złote, czarne, kremowe, jednolite w kolorze lub też z wzorem. Oferowane przez nas osłonki reprezentują różne stylistyki, znajdziemy doniczki na stojaku czarne loftowe, złote idealne do aranżacji glamour, białe świetne do wnętrz skandynawskich, osłonki ceramiczne z drewnianym stelażem w stylistyce boho, nowoczesne osłonki kielichowe do wnętrz modern, piękne grafitowe osłonki ceramiczne w kształcie mis na złotym stojaku, które rewelacyjnie odnajdą się w wyrafinowanym, oryginalnym wnętrzu.

OSŁONKI NA STOJAKU - WYTWORNE, GUSTOWNE, ELEGANCKIE

Dekoracyjne osłonki na doniczki na stojakach to ekskluzywny przedmiot, który w wyjątkowy sposób podniesie estetykę wnętrza. Osłonka na doniczkę w odpowiednim stylu, właściwym dla charakteru naszego wnętrza, stworzy przepiękne miejsce dla naszych ulubionych roślin. Ustawimy ją w salonie, sypialni, gabinecie, w przedpokoju, lecz także na tarasie lub balkonie, wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć naszą oazę naturalnego piękna. Polecamy serdecznie! Koniecznie zobacz nasze przepiękne osłonki na doniczki!

pixel