Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kontenerki pod biurka, kontenery do biurek

( ilość produktów: 2 )

KONTENERKI POD BIURKO CZYLI MAŁE KOMODY

Jest rzeczą nieulegającą wątpliwości, że miejsce do pracy w biurze lub domu, przestrzeń do nauki w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, powinna być dobrze zorganizowana, ergonomicznie zaplanowana, estetyczna, dobrze skomponowana z innymi elementami wystroju. Jest to miejsce, w którym spędzamy wiele czasu, zatem warto o nie zadbać w stopniu nie mniejszym, niż o inne przestrzenie, ich umeblowanie i aranżację. W miejscu do pracy biurowej lub nauki kluczowym meblem jest biurko, stół do pracy. Nie zapewnia on jednak wystarczającej przestrzeni do przechowywania materiałów biurowych, dokumentów, książek, przyborów do pisania. Często używamy do tych celów regałów, półek, szaf, co nie zawsze jest wygodne. Bardzo dobrym rozwiązaniem do przechowywania w miejscu pracy lub nauki jest niewielki mebel, komódka, kontenerek pod biurko. Wyposażony w szuflady lub półki, zamykane drzwiczki, posiadający rozmiar umożliwiający ustawienie pod biurkiem, jest wygodnym, praktycznym elementem, który świetnie organizuje naszą przestrzeń pracy.

PRAKTYCZNE I WYGODNE KONTENERKI BIUROWE

Szafki podbiurkowe z półkami i szufladami sprawdzają się w dużych i małych pomieszczeniach. Mogą być umieszczone pod biurkiem lub też obok biurka zapewniając dodatkową przestrzeń górnego blatu. Wiele modeli kontenerków posiada kółka, które umożliwiają ich przesuwanie i umieszczanie w innych miejscach. Kontener może pełnić także funkcję dostawki do biurka z szufladami. Kontenerek pod biurko może być także zestawiany z innymi elementami wyposażenia tworząc większą całość modułową. Może ona składać się ze stolika, komody pod biurko, regału itp. W ten sposób kontener wpisuje się w aranżację wnętrza, stanowi jego subtelny element, może być również akcentem kolorystycznym, który przykuwa uwagę.

KONTENERKI POD BIURKO W WIELU RODZAJACH, KOLORACH I ROZMIARACH

Kontenerki - szafki podbiurkowe występują w wielu rodzajach i modelach. Reprezentują różne style wnętrzarskie - można je dopasować do charakteru aranżacji naszego mieszkania, domu, biura.
Bardzo cenione i popularne są kontenerki drewniane i białe w stylu skandynawskim. Wykonane z naturalnych materiałów - litego drewna i płyty meblowej - są proste, minimalistyczne, bardzo funkcjonalne i estetyczne. Występują głównie w kolorze białym, ale także szarym oraz odcieniu naturalnego drewna. Kontenerki biurowe pokryte są ze wszystkich stron wysokiej jakości trwałymi laminatami o lśniącej lub matowej fakturze.
Rozmiary dostępnych na rynku kontenerków są zróżnicowane i odpowiadają standardowym wymiarom biurek. Spotkamy modele o wysokości od 50 do 90 cm, szerokości od 30 do 90 cm oraz głębokości nawet do 80 cm.

KONTENERKI BIURKOWE W POKOJU DZIECKA

Niezmiernie ważna jest organizacja przestrzeni w pokoju dziecka, które najczęściej do nauki i zabawy używa wielu materiałów i przyborów. Warto już od najmłodszych lat umożliwić dziecku samodzielne porządki, dbałość o organizację przestrzeni i jego estetykę. W pokoju dorastającego dziecka niezbędne będzie odpowiednie biurko, wygodne krzesło, a także kontenerek dziecięcy, dzięki któremu na blacie zapanuje ład i porządek, a niezbędne przedmioty będą starannie posegregowane w specjalnych szufladach i łatwo dostępne w razie potrzeby. Kontenerki do pokojów dziecięcych dostępne są w różnych wersjach stylistycznych, kolorystycznych oraz wielkościach, co powoduje, że bez problemu dobierzemy odpowiedni do naszych potrzeb model. Możemy znaleźć taki, który swobodnie zmieści się pod biurkiem oszczędzając przy tym powierzchnię lub wybrać kontenerek wysoki, który może być ustawiony obok biurka.

NOWOCZESNY KONTENEREK W MODNYM BIURZE, HOME OFFICE LUB POKOJU DZIECKA

Nowoczesne szafki podbiurkowe, wśród których hitem są kontenerki białe i wykończone na wysoki połysk, w sposób zdecydowany dopełniają wyposażenie przestrzeni do pracy biurowej lub nauki. Białe meble dzięki swojej kolorystyce rozjaśniają i odświeżają wnętrze. Lśniąca powierzchnia jest atrakcyjna wizualnie, optycznie powiększa i rozświetla pomieszczenie. Możemy również zdecydować się na modne w aranżacjach industrialnych kontenerki czarne, które wspaniale harmonizują z otoczeniem, są wyrazistym akcentem pomieszczenia i podkreślają jego charakter. Wzięciem cieszą się także kontenerki brązowe w kolorze naturalnego drewna, w odcieniach dębu sonoma, dębu lub orzecha.
Kontenerki pod biurko są niezwykle praktycznymi i funkcjonalnymi meblami, o uniwersalnym charakterze. Niewielkie i estetyczne mogą służyć nie tylko w zestawieniu z biurkiem, mogą również pełnić funkcje szafek nocnych, podręcznych stolików czy konsol w sypialniach i innych pomieszczeniach.
Kontenerek - komoda pod biurko jest meblem wartym zainteresowania, odpowiednim do każdej niemal przestrzeni biurowej, do pracy lub nauki, w każdym stylu aranżacyjnym.

pixel