Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kapelańczyk - metaloplastyka

Kapelańczyk to znany i ceniony zarówno w kraju, jak i na rynkach zagranicznych, producent produktów użytkowych i mebli metalowych. Wiodącą techniką, stosowaną w procesie produkcyjnym firmy, jest metaloplastyka; bardzo często ten termin jest utożsamiany z marką Kapelańczyk, a to za sprawą renomy firmy, ukształtowanej dzięki wysokiej jakości wyrobów i niebanalnemu wzornictwu, odpowiadającemu oczekiwaniom klientów.

Metaloplastyka jest sztuką polegającą na wykorzystaniu metalu do tworzenia dekoracyjnych i użytkowych form za pomocą kucia w różnych temperaturach. Ta dziedzina obejmuje wyrób artystycznych przedmiotów z metalu, jak również przedmioty wykonane tą techniką. Dziełem metaloplastyki są przedmioty użytkowe (kwietniki, świeczniki, stojaki, wieszaki, lustra itp.) lub dekoracyjne. Metaloplastyka to również wytworne i trwałe meble ławki, pufy, stoliki, siedziska, regały, stojaki. Bardzo często walory estetyczne towarzyszą użytkowym, czego wyrazistym dowodem są produkty wytworzone przez firmę Kapelańczyk. Niektóre definicje ograniczają metaloplastykę do technik kształtowania metalu na zimno, co jest określane terminem ślusarstwo artystyczne. W pojęciu szerokim metaloplastyka obejmuje również kowalstwo artystyczne, złotnictwo oraz wszystkie inne techniki obróbki metali znane od starożytności.

Firma Kapelańczyk już od lat buduje swą renomę na solidności, oryginalnym designie i szerokiej ofercie. W sklepie czarnyjelen.pl mamy przyjemność prezentować dodatki do przedpokoju, salonu, ogrodu czy jadalni wykonane z artystycznym kunsztem i funkcjonalnym zmysłem. Wśród wielu z nich warto wymienić najpopularniejsze, takie jak kwietniki metalowe, stojaki i uchwyty do roślin doniczkowych, półki i wieszaki do przedpokojów, ławki i pufy, świeczniki, podpory do kwiatów i wiele innych.

 

Wyroby firmy Kapelańczyk, oferowane w naszym sklepie, obejmują produkty na wszystkie sezony - wiosna, lato, jesień, zima. Ich atutem jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek. Klient ma możliwość wyboru, czy na przykład kwietnik ma być wysoki czy niski, na trzy czy siedem donic, nowocześnie minimalistyczny czy zdobiony w stylu retro. Można spośród szerokiej gamy produktów wybrać towary podążające za trendami, które na stałe znajdują swoje miejsce na przykład w pomieszczeniach mieszkalnych, oraz sezonowe, jak praktyczne grille ogrodowe, stabilne i dekoracyjne stojaki choinkowe czy solidne zimowe sanki.

 

 

Oferowane produkty mieszczą się w wielu, w tym także najbardziej modnych, stylistykach aranżacyjnych. Znaczna część wyrobów projektowana i wykonywana jest w stylu loft, który cieszy się dużą popularnością i wysokim wskaźnikiem użyteczności zarówno w wielkopowierzchniowych obiektach, jak i w małometrażowych mieszkaniach.

 

Metaloplastyka Kapelańczyk obejmuje przede wszystkim ogromny wybór kwietników do zastosowania wewnątrz i na świeżym powietrzu, a ponadto meble i dodatki do przedpokoju, eleganckie stoliki i krzesła ze stylową tapicerką, a także wszelkiego rodzaju stojaki, wieszaki na ubrania, a nawet akcesoria kominkowe. Co bardzo ważne, wszystkie produkty, meble i dodatki oferowane są w różnych odcieniach metalu, obejmujących szlachetne barwy patyny, np. złotej, najczęściej wybieranej przez klientów czy neutralne kolory bieli i czerni, stosowane często w seriach loftowych.

Spośród wielu propozycji oferowanych w sklepie czarnyjelen.pl, a wyprodukowanych pod marką Kapelańczyk, wymienić można meble różnego rodzaju i zastosowania – pufy, ławeczki, stoliki, półki, wieszaki, stojaki, postumenty, lustra do łazienek, salonów i przedpokojów, wieszaki na ubrania z półkami i stojakami na parasole, zestawy kominkowe, kwietniki kute duże i małe, kwietniki rurkowe, kwietniki ścienne, uchwyty doniczkowe, grille, świeczniki, pergole ogrodowe, podpory do krzewów, stojaki na parasole, sanki, stojaki choinkowe i wiele innych. Szeroka i atrakcyjna oferta wyrobów metaloplastycznych, wyprodukowanych przez firmę Kapelańczyk, a oferowanych w sklepie czarnyjelen.pl, pozwala sądzić, że każdy może znaleźć w nim to, czego szuka, co spełni jego oczekiwania, a nawet zainspiruje się trafiając na ciekawy pomysł urządzenia wnętrza czy też sprawienia radości swoim bliskim prezentem odkrytym na naszych stronach.

pixel