Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dywanopol - Dywany do wyboru, do koloru

Firma Dywanopol Polska z Nysy działa na polskim i zagranicznym rynku już od 12 lat. Zajmuje się przede wszystkim importem, eksportem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną dywanów.

Współpracuje bezpośrednio ze sprawdzonymi producentami, a oferowane przez nich dywany to produkty zawsze najwyższej jakości, o różnorodnej kolorystyce i modnym wzornictwie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma doskonale rozumie potrzeby klientów i posiada jedną z najbogatszych ofert dywanów. Posiada szeroką gamę rozmiarów, wzorów i kolorów, która zgodnie z tendencjami na rynku jest dopasowywana aktualnych potrzeb klientów.

Wysoka jakość dywanów

Wszystkie dywany proponowane w sklepie czarnyjelen.pl pochodzące z firmy Dywanopol odznaczają się wysoką jakością, zarówno, jeśli chodzi o wykonanie i wykończenie, jak i użyte materiały. Gama produktów obejmuje około dwadzieścia gatunków dywanów. Wyjątkową grupę stanowią dywany ekskluzywne – są to modele wykonane z luksusowych tkanin i włókien, o oryginalnym wykończeniu. Użycie wysokogatunkowych materiałów sprawia, że dywany te są wyjątkowe trwałe. Ze względu na starannie dobrane wzornictwo inspirowane stylem perskim, afgańskim czy tureckim, doskonale pasują do wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Wysoka jakość wykonania dywanów pochodzących z Dywanopolu sprawia, że o wiele łatwiej o nie zadbać. Przy prawidłowej pielęgnacji i stosowaniu dobrze dobranych preparatów możemy zachować nienaganny wygląd dywanów na szereg lat, i to bez większego wysiłku. Oferta obejmuje bardzo funkcjonalne dywany antypoślizgowe. Częstym powodem rezygnacji z dywanu jest obawa przed ich ślizganiem się na panelach i spowodowaniem groźnego upadku. Powłoka antypoślizgowa całkowicie niweluje ten problem i sprawia, że dywan się nie ślizga ani nie przesuwa. Nie stanowi więc żadnego zagrożenia, zwłaszcza dla dzieci lub osób starszych.

Są dywany które można prać w pralce

Dywany, zwłaszcza te z wysokim i gęstym runem, mogą gromadzić sporo kurzu, drobnoustrojów i grzybów. Czyszczenie ich domowymi metodami może dać efekt odwrotny do zamierzonego – brud zostanie wtarty jeszcze głębiej, a dywan straci cały swój urok. W ofercie sklepu znajdziemy nowoczesne dywany, które można prać w pralce. Dywany z kolekcji Horeca są wykonane z materiałów, które można bez obaw prać w pralce w 30 stopniach na programie delikatnym. To bardzo wygodne rozwiązanie do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, gdzie dywan często się brudzi i wymaga regularnego czyszczenia. Możliwość prania dywanu w pralce bardzo ułatwia utrzymanie go w czystości. Dywany dostarczone przez Dywanopol dostępne w naszym sklepie czarnyjelen.pl pochodzą z Turcji i posiadają gęste, przyjemne w dotyku runo. Wykonane są z materiałów trwałych, odpornych na zniszczenia, o pięknych, żywych kolorach. Każdy szczegół jest dopracowany, a wykończenie dywanów dokładne i solidne.

Dywany dla dużych i małych

Oferowana gama obejmuje dywany do salonu i sypialni – nowoczesne i klasyczne, dywany shaggydywany dziecięce dedykowane chłopcom i dziewczynkom, z fantazyjnym wzornictwem, dywany na balkon lub taras, dywaniki łazienkowechodniki dywanowe na korytarz i przedpokój.

Dywanopol jest dostawcą renomowanym i sprawdzonym, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższą jakość, trwałość i komfortowe użytkowanie dywanów zakupionych w naszym sklepie czarnyjelen.pl

Polecane

pixel