Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Postumenty i stojaki pod kwiaty

( ilość produktów: 12 )

NOWOCZESNE METALOWE POSTUMENTY NA KWIATY

Postumenty, stojaki pod kwiaty, stojaki ekspozycyjne, kolumny na kwiaty są meblami dekoracyjnymi, zwracającymi uwagę swym stylem i kolorystyką. Wykonywane są z różnych materiałów, wśród których swoimi cechami i estetyką wyróżniają się metalowe postumenty na kwiaty. Zestawienie szlachetnego metalu i żywej roślinności jest harmonijne i urzeka naturalnym pięknem. Ważna jest forma postumentu, nie jest to mebel mały i jego styl, kształt i barwa w znacznym stopniu wpływają na charakter wnętrza, tym bardziej, że umieszczamy postumenty z kwiatami w miejscach reprezentacyjnych, widocznych. Postumenty pod kwiaty występują w praktycznie każdym stylu, klasycznym, tradycyjnym z wyraźną ornamentyką, wzorowane często na antycznych kolumnach i stylach nowoczesnych, skandynawskim, glamour, industrialnym, loftowym. Metalowe postumenty na kwiaty w naturalnych barwach metalu lub malowane na czarno szczególnie dobrze prezentują się w modnych aranżacjach industrialnych i loftowych, gdzie wspaniale harmonizują z surowym, chłodnym wnętrzem. Nowoczesne metalowe postumenty o formach geometrycznych, minimalistycznych, będą bardzo dobrze wyglądały w każdym nowoczesnym miejscu, zarówno w domu, jak i biurze czy lokalu.

POSTUMENT METALOWY EKSPONUJE PIĘKNE PRZEDMIOTY

Metalowe, nowoczesne postumenty mogą prezentować jeden lub wiele kwiatów. W sklepie czarnyjelen.pl oferujemy postumenty pod kwiaty metalowe wielopoziomowe, które posłużą do stworzenia pięknego elementu wyposażenia wnętrza tchnącego naturalnym czarem. Metalowe postumenty mogą także służyć do prezentowania kwiatów ciętych w ozdobnych wazonach. W oryginalnych, odważnie urządzonych wnętrzach posłużą do wyeksponowania starej maszyny do pisania, antycznego zegara, pięknej lampy, rzeźby, akwarium z rybkami czy modelu samolotu - ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Otaczajmy się pięknymi przedmiotami, wpływa to na naszą psychikę, stwarza miejsca, w których czujemy się dobrze, lepiej odpoczywamy, wydajniej pracujemy, a nasze życie nabiera barw.

ROŚLINY DONICZKOWE NA KWIETNIKU - POSTUMENCIE

Rośliny we wnętrzach domowych to wspaniała dekoracja, odświeżenie powietrza i pozytywny wpływ na nasza psychikę. Nic dziwnego, że w obecnych czasach, szczególnie w ostatnich latach, gdy bardzo dużo czasu spędzamy w domu, obserwujemy rosnący trend na stwarzanie w domach kącików, a nawet oaz żywej zieleni, nazywanych także miejskimi dżunglami. Chcemy, aby nasze mieszkania były komfortowe, funkcjonalne, oryginalne, stylowe. Chcemy także być bliżej natury, zwłaszcza mieszkańcy miast. Żywa roślinność, piękne kwiaty, pachnące zioła dają nam naturalne piękno, uspokajające kształty, dekoracyjne barwy, czystsze powietrze.
Zieleń w domu wymaga odpowiednich sprzętów, akcesoriów, które we właściwy sposób zorganizują miejsce i wyeksponują nasze rośliny. Spośród wielu rodzajów stojaków i kwietników zwracamy uwagę na szczególną odmianę - postumenty pod kwiaty. Są to meble o kształcie prostopadłościanu lub kolumny zaopatrzone w poziomą półkę - blat, których jedyną funkcją jest eksponowanie ustawionych na nich przedmiotów. Postumenty - ekspozytory są używane w wielu miejscach, np. muzeach, do prezentowania dzieł sztuki, okazów, cennych przedmiotów; do podobnych celów mogą również służyć w domach eksponując figurki, szkło artystyczne, ale również stojące zegary, akwaria z rybami czy klatki dla ptaków. Postumenty spełniają również bardzo dobrze funkcję ekspozytorów do kwiatów, zarówno doniczkowych, jak i ciętych, umieszczanych w wazonach.

POSTUMENT POD KWIATY W SALONIE, GABINECIE, PRACOWNI, PRZEDPOKOJU, NA TARASIE

Postument metalowy na kwiaty nie jest meblem oczywistym, częściej stosowane są stojaki na kwiaty, kwietniki stojące i wiszące, czy konstrukcje o charakterze kwietników z wieloma miejscami na doniczki. Postument jest rozwiązaniem oryginalnym, bardzo dekoracyjnym i przykuwającym uwagę, podobnie jak konsola przyścienna, która również służy eksponowaniu przedmiotów. Gdzie może znaleźć się postument metalowy? Praktycznie w każdym miejscu, które możemy zagospodarować na dekorację. Pierwszym miejscem, które możemy wziąć pod uwagę, będzie przedpokój lub hol. Postument z piękną rośliną wspaniale ożywi tę przestrzeń, która jest wizytówką naszego mieszkania. Salon czy pokój dzienny to również pomieszczenie, któremu okazały kwiat na postumencie doda oryginalnego wyrazu. Umieszczona w gabinecie, czy domowej pracowni ulubiona roślina wyeksponowana na stylowym postumencie będzie eleganckim i oryginalnym akcentem. Także w sypialni pod oknem będzie pięknie dekorować wnętrze i koić nasze zmysły naturalnym pięknem roślin. Dobrym miejscem na ustawienie postumentu z kwiatem będzie również taras, na którym mamy odpowiednią ilość miejsca. Warto pamiętać, że postument jest ozdobnym meblem kojarzonym z prestiżem, wytwornością, nawet ekskluzywnością - powstał po to, aby eksponować cenne i piękne przedmioty.

pixel