Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwietniki metalowe na ścianę, wiszące

( ilość produktów: 6 )

PIĘKNE I FUNKCJONALNE METALOWE KWIETNIKI WISZĄCE

Używając kwietników ściennych możemy wspaniale zaaranżować żywą zieleń doniczkową na ścianach naszego domu, tarasu, balkonu, w ogrodowych altanach, ogrodzeniach i różnych konstrukcjach. Kwietniki wiszące posiadają specjalne systemy mocowania, dzięki czemu mogą być instalowane na dowolnej wysokości. Pozwala to na tworzenie całych kompozycji, ścian kwiatowych, bujnych kaskad kwiatów, zielonych wodospadów pnączy. Ścienne kwietniki to doskonały sposób na stworzenie we wnętrzu modnej dżungli miejskiej. Eleganckie i zdobne pasują do różnych stylów wnętrzarskich. Metalowe kwietniki na ścianę to wyjątkowo wdzięczna i urocza dekoracja wnętrz oraz fasad. Metal jest materiałem bardzo plastycznym, dzięki jego zastosowaniu uzyskujemy kwietniki o rozmaitych formach i stylach, nowoczesne i tradycyjne, minimalistyczne i fantazyjnie zdobione, w kolorze stali, złota, srebra i miedzi lub też malowane na wiele kolorów. Kwietniki metalowe są bardzo często wytworami artystycznymi wykonanymi przez metaloplastyków. Metal wspaniale zestawia się z żywą zielenią, a także daje gwarancję solidności, trwałości i bezpieczeństwa.

KWIETNIKI ŚCIENNE - DEKORACYJNA METALOPLASTYKA

Wiszące kwietniki ścienne są prawdopodobnie najczęściej spotykanym sposobem umieszczenia roślin we wnętrzach, czy to w mieszkaniach, domach, czy przestrzeniach publicznych. Kwietniki metalowe wyróżniają się spośród wielu innych będąc połączeniem kreatywnej, artystycznej metaloplastyki ze szlachetnym, naturalnym materiałem, jakim jest metal. Świetnie nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, zarówno nowoczesnemu, jak i klasycznemu. Zdecydowanie wiodą prym z uwagi na swą trwałość, solidność, bezpieczeństwo, rozmaitość kształtów i rozmiarów. W sklepie czarnyjelen.pl w kategorii KWIETNIKI METALOWE znajdziemy kwietniki wiszące na ścianę wykonane z metalu, odpowiednie do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. W ofercie naszego sklepu znajdują się także kwietniki stojące, stojaki i postumenty na kwiaty, a także meble, które mogą służyć do ekspozycji roślin doniczkowych. Ścienny kwietnik metalowy to elegancja, która cieszy latami, to funkcjonalność i trwałość, to wspaniały sposób na ożywienie wnętrza, oryginalną dekorację, świetną atmosferę i wyśmienity nastrój. Zapraszamy!

KWIETNIK ŚCIENNY JAKO DEKORACJA

Dekoracja wnętrza to proces, w którym nie ma miejsca na przypadkowe dodatki i nieprzemyślane dekoracje. Każdy z elementów, który wprowadzimy do swojego wnętrza, powinien dobrze wpasować się w już istniejącą kompozycję tak, aby uniknąć stylistycznego zgrzytu. Jedną najbardziej ulubionych, a obecnie także modnych dekoracji współczesnych mieszkań są żywe rośliny. Aby zaistniały we wnętrzu potrzebne są odpowiednie akcesoria, do których należą różnego rodzaju kwietniki, stojaki, postumenty. Wśród nich funkcjonalnością, trwałością i estetyką wyróżniają się kwietniki metalowe. Znajdziemy kwietniki stojące i wiszące, pojedyncze i posiadające kilkanaście miejsc na doniczki, rozbudowane w pionie i poziomie. Metalowe kwietniki na ścianę są bardzo dobrym rozwiązaniem w każdym mieszkaniu, pozwalają na umieszczenie roślin w widocznym miejscu, wspaniale dekorują ściany, nie zabierają miejsca na podłodze czy parapecie okna, mogą tworzyć efektowne kompozycje z kwiatów umieszczonych na różnych wysokościach.

ROŚLINNA ŚCIANA WSPANIALE ODŚWIEŻA I OZDABIA WNĘTRZE

Umieszczanie roślin doniczkowych na ścianach podyktowane jest zarówno względami praktycznymi, jak i estetycznymi. Nie zawsze mamy dużo miejsca na parapetach, nie zawsze też są to dobre miejsca dla zieleni, miejsce na podłodze jest ograniczone, nie wszystkie rośliny można ustawić na meblach i nie zawsze chcemy je tam umieszczać. Ściana to miejsce, w którym kwiaty będą na wysokości wzroku, zatem będą świetnie wyeksponowane. Szczególnej ekspozycji wymagają rośliny pnące i zwisające - umieszczenie ich w kwietnikach zawieszonych na ścianie jest optymalnym rozwiązaniem. Zainstalowanie wielu kwietników wiszących na ścianie daje nam możliwość stworzenia wspaniałej dekoracji - zielonej, bujnej roślinnej ściany, która nie dość, że będzie genialną dekoracją, to także wpłynie na jakość powietrza i pozytywnie oddziaływać będzie na naszą psychikę.

TRADYCYJNE I NOWOCZESNE KWIETNIKI METALOWE NA ŚCIANĘ

Metalowe kwietniki ścienne reprezentują różne style, możemy dobrać kwietnik odpowiedni do wnętrza nowoczesnego, tradycyjnego, eklektycznego. Są wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na zmieniające się warunki atmosferyczne. Najczęściej są profesjonalnie malowane techniką proszkową, co sprawia, że kolory są bardzo trwałe, a powierzchnie łatwo utrzymać w czystości. Kwietniki ścienne metalowe występują w wielu kolorach, najbardziej cenionych szlachetnych odcieniach patyny złotej, srebrnej, miedzianej i metalicznej czy nowoczesnych barwach bieli i czerni. Metalowe kwietniki wiszące, podobnie jak kwietniki stojące, są wytworami metaloplastycznymi, których formy zainspirowane są motywami florystycznymi, czerpią z różnych epok, nawiązują do geometrii, są także skrajnie minimalistyczne, aby najlepiej wyeksponować rośliny. Wybierając kwietnik na ścianę warto wziąć pod uwagę styl wnętrza, w jakim chcemy go umieścić. Nieobojętne będą także podstawki i doniczki - ich kolor i materiał, z jakich są wykonane. W każdej stylistyce odnajdą się doniczki ceramiczne, które mogą być pomalowane na kolor odpowiadający charakterowi aranżacji. Proste metalowe kwietniki dobrze będą wyglądały w nowoczesnym wnętrzu, kwietniki metalowe ozdobne, o fantazyjnych kształtach, świetnie odnajdą się w przestrzeniach zaaranżowanych tradycyjnie, rustykalnie. W aranżacjach industrialnych czy loftowych dobrze zakomponują się nowoczesne minimalistyczne kwietniki metalowe, ale również, na zasadzie kontrastu z surowością wystroju - metalowe kwietniki bogato dekorowane.

pixel